• Посилання скопійовано

Аграрії звернулися до ВРУ з вимогою не допустити підвищення цін на паливо

Аграрії звернулися до депутатів Верховної Ради стосовно планів підвищення акцизів на дизпаливо та бензин. Це призведе до суттєвого зростання витрат аграрного сектору під час збору врожаю

Аграрії звернулися до ВРУ з вимогою не допустити підвищення цін на паливо

Українська зернова асоціація, яка об’єднує експортерів 90% української зернової продукції, звернулася до депутатів Верховної Ради стосовно планів підвищення акцизів на дизпаливо та бензин.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звернення аграріїв.

Зерновики зазначили, що попри те що законопроєкт №11256-2 подається як євроінтеграційний, він не враховує частину положень Директиви ЄC, яка передбачає зниження ставок акцизного збору на пальне для окремих галузей.

"Внаслідок підвищення акцизу на пальне слід очікувати зростання витрат аграрного сектору під час збору врожаю на заправлення комбайнів та тракторів, здороження вартості автомобільних перевезень, підвищення собівартості перевезення Укрзалізниці, ризик додаткового росту залізничних вантажних тарифів. Окрім того, для малого та середнього бізнесу підвищення і так високих витрат на генераторне виробництво електроенергії під час відключень, високий ризик неокупності діяльності та простоїв", - говориться у зверненні.

Аграрії прогнозують ріст інфляції та здорожчання усіх товарів за умови перебування 67% українців за межею бідності.

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»