ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє суб’єктів господарювання, які використовують у своїй роботі касову техніку про те, що відповідно до п.3 розділу 1 Порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій, засіб контролю, а саме – номерна пломба повинна забезпечувати опломбування зовнішнього кожуха або кожухів окремих блоків шляхом установлення засобів контролю в місцях стику корпусу РРО (кожуха блока) з верхньою кришкою на її протилежних боках таким чином, щоб унеможливити доступ до внутрішніх вузлів, крім чекової, контрольної та фарбувальної стрічок, без зняття або пошкодження пломб.
При цьому, корпус зовнішнього модему повинен унеможливлювати несанкціонований доступ до складових частин без порушення пломб.
Якщо ви використовуєте РРО блочної конструкції, то в такому випадку засоби контролю встановлюються також на місця підключення з’єднувальних кабелів зв’язку окремих блоків, кожен з яких має свій кожух.
В експлуатаційних документах на РРО та зовнішній модем зазначаються місця встановлення пломб (засобів контролю) на корпусі (блоках) РРО та зовнішнього модема, на фіскальному блоці з детальним їх описом.
Виробники РРО та зовнішніх модемів, центри сервісного обслуговування після введення в експлуатацію, технічного обслуговування або ремонту РРО та зовнішніх модемів, повинні опломбувати кожухи зовнішніх модемів, РРО, а в РРО блочної конструкції і кожухи окремих блоків та місця підключення з’єднувальних кабелів, засобами контролю.
ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє усіх користувачів касової техніки, що відповідно до Положення про Державний реєстр РРО, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.08.2002 р. №1315, та на підставі рішення Технічної комісії (протокол від 01.11.2013 р. №25) наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 р. №704 затверджено в новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Попередній наказ Міністерства доходів і зборів України від 01.10.2013 №522 «Про затвердження Державного реєстру РРО» втратив чинність.
Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій містить інформацію щодо кожної моделі РРО: назва, версія внутрішнього програмного забезпечення, найменування заявника та виробника, строк первинної реєстрації в органах доходів і зборів, дата й номер рішення про включення до Державного реєстру, а також сфера застосування відповідного РРО.