Офіс великих платників податків ДПС проаналізувавши запити платників про роботу програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), відповідає на питання, що потрапили до ТОП – 3, як найчастіше згадувані платниками податків.
Чи може один суб’єкт господарювання реєструвати та застосовувати поряд із класичними РРО програмний?
Законодавчих заборон та обмежень щодо застосування одним суб’єктом господарювання поряд із класичними РРО програмних, не встановлено.
Як здійснюється відлік часу дозволеного для роботи програмного РРО в режимі офлайн?
Відлік часу, протягом якого ПРРО працював у режимі офлайн, починається від дати та часу, зазначених у повідомленні про проведення розрахункових операцій в режимі офлайн з відміткою «початок переведення ПРРО в режим офлайн», до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «завершення режиму офлайн», а також від дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «завершення режиму офлайн», до дати та часу, зазначених у повідомленні з відміткою «початок переведення ПРРО в режим офлайн», якщо в період між такими строками фіскальним сервером не було зареєстровано розрахункових документів у режимі онлайн-обміну.
Чи накладається відмітка про час на розрахункових документах, що створюються програмним РРО в режимі офлайн?
Під час роботи програмного РРО в період відсутності зв’язку між ним і фіскальним сервером та за наявності інтернет-зв’язку або мобільного інтернет-зв’язку електронна позначка часу на розрахункові документи накладається надавачем електронних довірчих послуг.
***
Читайте також: Використання програмних РРО: запитання-відповіді від ДПС
***
УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!