10.01.2022 року провідними фахівцями управлінь інформаційної взаємодії, податкового аудиту, податкового адміністрування фізичних осіб та електронних сервісів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області здійснено виїзд до ТРЦ «Дафі» та ТРК «Апполо» з метою проведення роз’яснювальної роботи з представниками малого бізнесу Дніпропетровщини. Тема спілкування – актуальні питання, пов’язані із застосуванням РРО/програмних РРО та обліком товарних запасів фізичними особами – підприємцям (ФОП).
Під час комунікації з ФОПами розглядались важливі питання використання РРО/програмних РРО, а саме: обов’язковість застосування РРО/програмних РРО платниками ФОП – «спрощенцями», порядок реєстрації програмних РРО, а також необхідність ведення обліку товарних запасів.
Результат від взаємного спілкування представників податкової служби і бізнес-спільноти очевидний: практичні знання, які платники отримують під час живого діалогу і обміну інформацію сприяють здійсненню діяльності відповідно до законодавства.
Слід зазначити, що вимоги застосування РРО/програмних РРО не змінюють базових критеріїв застосування спрощеної системи оподаткування. При цьому, важливість використання РРО полягає не тільки у легалізації бізнесу, а й у тому, що бюджети отримують більше надходжень.
***
Читайте також:
- Коли фізособи-«єдинники» при постачанні товарів через інтернет можуть не застосовувати РРО?
- З 1 січня 2022 року в чеках РРО та ПРРО в обов'язковому порядку слід зазначати штрихкод акцизної марки на алкоголь
- ВРУ може відстрочити штрафи за незастосування РРО (але є умова)
- Чи потрібно фізособам-«єдинникам» застосовувати РРО під час перевезень населення?
- Коли застосовувати РРО фізособам-єдинникам, а коли – ні: версія комітета Гетманцева та ДПС