Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

Прем'єр запевнив, що Рада ухвалить Держбюджет-2016 до кінця року

Арсеній Яценюк зазначив, що переконаний у тому, що парламент зацікавлений в стабілізації економіки і ухвалить спільно напрацьований бюджет до кінця року

Арсеній Яценюк наголосив на необхідності доопрацювання народними депутатами до 24 грудня проекту державного бюджету та необхідних для його виконання законів, зокрема податкового законодавства: «Об'єктивно ідеальних бюджетів ніколи немає і не буде. Але сподіваюсь, що бюджет 2016 року буде ефективним і справедливим, в тому випадку, якщо український Парламент сьогодні прийме рішення заслухати бюджет і до наступного четверга як бюджет, так і необхідні закони для його виконання, в тому числі і податкові зміни, будуть доопрацьовані з вельмишановними членами Парламенту».

«Переконаний, що ми знайдемо в собі сили, щоб ухвалити і бюджет, і податкові зміни, створити робочі місця і дати Україні далі розвиватися. Без політиканства і пустопорожніх заяв, а виключно шляхом поступових правильних і ефективних реформ», - сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перед представленням у Верховній Раді проектів бюджетних і податкових змін у четвер, 17 грудня.

«Ми переконані в тому, що український Парламент зацікавлений в стабілізації української економіки, і закон України про державний бюджет, який ми спільно напрацюємо, буде ухвалений  до кінця поточного року», - наголосив Глава Уряду.

Він звернувся до народних депутатів: «Ми можемо представляти різні політичні сили. Ми можемо мати різне бачення, яким чином Україна повинна розвиватися. Але переконаний, що ми маємо спільну ціль - розвиток української економіки, створення робочих місць, забезпечення соціальної справедливості і поступового економічного зростання».

Глава Уряду наголосив, що повністю підтримує позицію Голови Парламенту і депутатських фракцій щодо необхідності створення в Парламенті відповідної робочої групи щодо бюджетного і податкового законодавства: «Разом із урядовцями ми будемо ходити до вас сюди щодня з тією метою, щоб постатейно пройтися по всіх складних питаннях, які є в українських парламентарів, і найважливіше - знайти рішення».

Він зазначив, що щороку при обговоренні проектів бюджету "йде жвава і тривала політична дискусія з приводу того, який бюджет повинен бути прийнятий": "Ми цінуємо позицію членів українського Парламенту щодо необхідності виключно прозорого підходу до формування державного бюджету, і на цьому стоїть Уряд. У стінах українського Парламенту, як завжди це було протягом всіх років української незалежності, ми його доопрацюємо, збалансуємо і  спільними зусиллями ухвалимо. Це наша спільна відповідальність, і ми її виконаємо спільними зусиллями".

Окрім того, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зазначив, що одне з основних завдань Державного бюджету на наступний рік - забезпечити підвищення соціальних стандартів«У цьому бюджеті ми пропонуємо підвищити соціальні стандарти на 12%».

«Уряд України пропонує вперше з часу кризи компенсувати через підвищення соціальних стандартів той ріст цін, який прогнозований на 2016 рік», - додав Глава Уряду.

Усе про держбюджет-2016 >>>

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Законопроекти , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі