• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Як будуть взаємодіяти МВС та поліція при встановленні порушень умов ліцензування?

Вилучено з «Моїх новин»

МВС внесло зміни до Порядку взаємодії Міністерства внутрішніх справ з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабміном через Міністра внутрішніх справ

Як будуть взаємодіяти МВС та поліція при встановленні порушень умов ліцензування?

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

МВС внесло зміни до Порядку взаємодії Міністерства внутрішніх справ з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через Міністра внутрішніх справ, - повідомляє «Юрліга»

Так, визначено порядок взаємодії МВС і поліції під час встановлення факту порушення суб'єктами господарювання умов ліцензування.

Посадові особи МВС в останній день проведення заходу державного нагляду (контролю) повідомляють територіальний орган поліції за місцезнаходженням ліцензіата, у діяльності якого виявлено порушення, про вчинення адмінправопорушення.

Також посадові особи МВС здійснюють позапланові заходи державного нагляду (контролю) на підставі обґрунтованого звернення фізичної або юридичної особи про те, що у результаті порушення ліцензіатом вимог ліцензійних умов такій особі було завдано матеріальної шкоди або порушені його законні права чи інтереси.

У разі здійснення таких заходів посадові особи МВС подають особисто або надсилають до відповідного територіального органу поліції за місцем вчинення протиправних дій письмовий запит на інформацію про наявність чи відсутність зареєстрованого факту описаного в зверненні події.

Поліцейські за таким запитом готують і в певний термін направляють в МВС або його структурний підрозділ письмову відповідь з запитуваною інформацією.

Крім того, поліцейські забезпечують прийом і реєстрацію повідомлень про виявлення в діяльності ліцензіатів порушень умов ліцензування відповідно до Інструкції про порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Уповноважена посадова особа поліції:

  • отримує під підпис від посадових осіб МВС, які здійснювали заходи державного нагляду (контролю), копії документів, що підтверджують порушення умов ліцензування;
  • при наявності підстав складає протокол про адміністративні правопорушення;
  • направляє матеріали справи до суду.

Територіальний орган поліції інформує МВС про результати розгляду справи про адміністративне правопорушення протягом 5 робочих днів з дня надходження відповідного рішення суду.

Відповідний порядок взаємодії затверджений наказом МВС від 24.01.2018 р. №42, який набере чинності з дня його опублікування.

***

Читайте також: Порядок ліцензування господарської діяльності удосконалять

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ЮРЛІГА

Рубрика: Держрегулювання/Ліцензії і дозволи

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Ліцензії і дозволи»