За якими кодами сплачувати за ліцензії на пальне?
Податківці у своєму розʼясненні навели коди бюджетної класифікації при сплаті за ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним

ДПС у Житомирській області повідомляє, що наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію» із змінами та доповненнями затверджено наступну Класифікацію доходів бюджету щодо плати за ліцензії на право виробництва пального, оптової/роздрібної торгівлі пальним, зберігання пального:
- 22013100 – плата за ліцензії на право виробництва пального;
- 22013200 – плата за ліцензії на право оптової торгівлі пальним, за наявності місць оптової торгівлі пальним, оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним;
- 22013300 – плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним;
- 22013400 – плата за ліцензії на право зберігання пального, на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.