Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів підкоригують

Оприлюднено проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1215»

Міністерство фінансів  на виконання вимог Закону  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднило проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1215» (завантажити).

Проект постанови розроблено на виконання пункту 11 розділу І Закону № 1791.

Проектом передбачено:

1) приведення у відповідність до Податкового кодексу переліку нафтопродуктів, які ввозяться в Україну як сировина для виробництва етилену без сплати акцизного податку з оформленням податкового векселя;

2) редакційні правки, пов’язані із змінами в «Положенні про Міністерство фінансів» (постанова КМУ від 20.08.2014 р. № 375), відповідно до якого накази ДФС затверджуються Мінфіном.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу можна надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації оголошення (тобто до 09.04.2017 р.) за наступними адресами:

- Міністерство фінансів України, вул. Грушевського, 12/2, м. Київ-8, 01008,                 e-mail:  [email protected]

- Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, буд. 9/11, м. Київ, 01011, е-mail: [email protected]

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Вексель

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі