Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Навіщо потрібне удосконалення верифікації даних електронної системи охорони здоров'я?

За позицією Мінфіну, удосконалення верифікації даних електронної системи охорони здоров’я підвищить ефективність використання бюджетних коштів

Міністерство фінансів зацікавлене в ефективності використання бюджетних коштів, а також у достовірності даних в електронній системі охорони здоров’я, на підставі яких здійснюються оплати за програмою медичних гарантій. Підвищити ефективність здійснення НСЗУ верифікації даних в електронній системі охорони здоров’я можливо за допомогою використання можливостей інформаційно-аналітичної платформи Мінфіну.

Про це йшлося під час спільної наради з НСЗУ за участю Першого заступника Міністра фінансів Дениса Улютіна та заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева.

«Вважаю, що потужну інформаційно-аналітичну платформу, побудовану Мінфіном, а також досвід, здобутий Мінфіном під час здійснення верифікації державних виплат, слід використовувати для перевірки даних про надані медичні послуги. Це дозволить забезпечити ретельний контроль за коштами, що надаються державою для цієї цілі. Адже ми повинні чітко розуміти, наскільки ефективно витрачаються податки наших громадян», – наголосив Денис Улютін.

Міністерство фінансів із 2016 року здійснює верифікацію та моніторинг пенсій, допомог, пільг, субсидій та інших виплат. Архітектура інформаційно-аналітичної платформи, що побудована Мінфіном на базі сучасних технологій, може забезпечити одночасну обробку 3,5 тис. запитів на перевірку інформації.

Як наголосив Роман Єрмоличев, потужності платформи значно полегшили б верифікаційні процеси, що втілює НСЗУ.

«Сподіваюся, що вдасться вирішити всі питання, що заважають нашій співпраці, і вже найближчим часом НСЗУ зможе скористатися системою інформаційно-аналітичної платформи, яку Мінфін впровадив ще в 2016-му році», ‒ наголосив заступник Міністра Роман Єрмоличев.

Наприкінці зустрічі сторони досягнули домовленості про об’єднання зусиль для реалізації цієї ініціативи.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Суспільство , Держбюджет

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі