• Посилання скопійовано

З 8 березня діють форми заяв у справах про банкрутство (неплатоспроможність)

Мін'юст затвердив форми заяв про участь у справі про банкрутство (неплатоспроможність) та дострокове припинення повноважень арбітражного керуючого у справі про банкрутство (неплатоспроможність). Ці форми почали діяти з 8 березня

З 8 березня діють форми заяв у справах про банкрутство (неплатоспроможність)

Міністерство юстиції наказом від 07.02.2024  №340/5 затвердило:

1) форму заяви про участь у справі про банкрутство (неплатоспроможність). До заяви додається копія свідоцтва про проходження підготовки у справах про банкрутство страхових організацій або копія свідоцтва про проходження підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі або копія сертифіката на право вчинення дій, пов'язаних з безпосереднім провадженням професійної діяльності на ринках капіталу та організованих товарних ринках, у разі якщо боржник - юридична особа у справі про банкрутство належить до однієї з цих категорій;

2) форму заяви про дострокове припинення повноважень арбітражного керуючого у справі про банкрутство (неплатоспроможність).

Наказ набере чинності через десять днів з дня його офіційного опублікування. Наказ почав діяти з 8 березня. 

 Дія цього наказу не поширюється на заяви, подані до набрання чинності цим наказом.

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»