• Посилання скопійовано

Як зареєструвати відокремлений підрозділ громадської організації?

Для держреєстрації створення відокремленого підрозділу юрособи подають такі документи: заява про державну реєстрацію; примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення юрособи про створення відокремленого підрозділу

Як зареєструвати відокремлений підрозділ громадської організації?

Відділ державної реєстрації громадських формувань у Вінницькій області розповідає про особливості створення та діяльності відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

Громадське об'єднання зі статусом юридичної особи може мати відокремлені підрозділи, які утворюються за рішенням відповідного керівного органу громадського об'єднання згідно порядку, встановленому статутом такого громадського об’єднання.

Відокремлені підрозділи громадського об’єднання:

  1. не є юридичними особами, крім випадків, передбачених Законом України «Про громадські об’єднання»;
  2. утворюються та здійснюють свою діяльність на основі статуту громадського об’єднання.

Найменування відокремленого підрозділу має містити слово «філія» або «представництво» та вказувати на належність до юридичної особи, яка створила зазначений відокремлений підрозділ (абзац четвертий пункту 3 «Вимог до написання найменування юридичної особи, відокремленого підрозділу юридичної особи, у тому числі утвореної відповідно до законодавства іноземної держави, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки», затвердженого Наказом Мінюсту від 05.03.2012 №368/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за №367/20680 (зі змінами)).

Для державної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи (далі – відокремлений підрозділ) подають такі документи (ч. 18 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», далі – Закон):

  1. заява про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу;
  2. примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу.

Документи про створення відокремленого підрозділу подаються керівником громадського об’єднання або уповноваженою ним у встановлену законом порядком особою.

Для державної реєстрації змін до відомостей про відокремлений підрозділ, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подаються такі документи (ч. 19 ст. 17 Закону):

1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

Для державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу подаються такі документи (ч. 20 ст. 17 Закону):

1) заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу.

Всі реєстраційні дії щодо відокремленого підрозділу здійснюються за місцезнаходженням головної організації.

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»