Щодо заміни інвойсу, в якому вказані помилкові дані, повідомляємо.
Положеннями статті 318 Митного кодексу України від 13.03.2012 р. №4495-VI (далі — Кодекс) визначено, що митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.
Статтею 336 Кодексу визначені форми митного контролю, які здійснюються безпосередньо посадовими особами митних органів, зокрема, шляхом перевірки документів та відомостей, які відповідно до статті 335 Кодексу надаються митним органам під час переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України.
Відповідно до частини третьої статті 335 Кодексу, разом із митною декларацією митному органу подаються рахунок або інший документ, який визначає вартість товару, та у випадках, установлених Кодексом, декларація митної вартості.
Поряд з цим, частиною сьомою статті 264 Кодексу визначено, що у випадках, коли з причин, визнаних митним органом обґрунтованими, окремі документи, визначені Кодексом, не можуть бути представлені разом з митною декларацією, дозволяється подання таких документів протягом часу, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів.
Одночасно, положеннями частини першої статті 257 Кодексу визначено, що декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення. При застосуванні письмової форми декларування можуть використовуватися як електронні документи, так і документи на паперовому носії.
Підсумовуючи зазначене, вважаємо, що подання митному органу документів, що містять точні відомості про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення, врегульовано вищезазначеними статтями Кодексу
Як замінити неправильний інвойс, отриманий від іноземного партнера
З товаром, який ми замовили в нашого іноземного партнера, прийшов інвойс з помилкою. Яка процедура заміни інвойса на коректний?
Джерело: ДМСУ
Рубрика: Держрегулювання/ЗЕД
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати