Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Порядок засвідчення копії електронної митної декларації

ДФС розповіла про нюанси подання засвідченої копії оформленої електронної митної декларації на паперових носіях, у разі якщо митне оформлення здійснювалося з використанням електронної митної декларації для повернення суми бюджетного відшкодування

ДФС у м. Києві у листі від 05.10.2016 р. №21664/10/26-15-12-02-14 повідомляє, що за письмовим зверненням осіб, а також у випадках, передбачених законодавством, митний орган (підрозділ митного органу) засвідчує копії оформлених електронних митних декларацій на папері.

Копія електронної МД на папері — це засвідчене посадовою особою митного органу візуальне подання на папері оформленої митним органом електронної МД, відображеної у форматі *.xps.

Засвідчення здійснюється шляхом проставлення посадовою особою митного органу у верхній частині лицьового боку кожного аркуша роздрукованої на папері копії електронної МД відмітки «Копія. Згідно з оригіналом», особистого підпису, ініціалів і прізвища, дати засвідчення копії та відбитка особистої номерної печатки.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Електронна звітність , Митниця , ЗЕД , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі