Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури презентує нові можливості в системі єЧерга для міжнародних перевізників.
Перше оновлення передбачає опцію для компаній, що виконують як пасажирські, так і вантажні перевезення, в одному кабінеті бачити всі актуальні черги. Тобто тепер під час вибору акаунта перевізники збережуть постійний доступ до всіх черг з одного профілю. Таким чином, не потрібно буде реєструвати окремі акаунти для постановки в чергу автобусів та вантажівок, а під час реєстрації треба буде обрати тип транспорту, який буде перетинати кордон.
Друге оновлення стосується перевізників, що виконують регулярні перевезення пасажирів за кордон. Відповідним перевізникам варто перевірити в особистих кабінетах, які дозволи на маршрути система єЧерга підтягнула в особистий кабінет. У випадку відсутності в системі повної інформації її можна додати самостійно в особистому кабінеті. Для цього є відповідне поле.
Докладна інструкція за - посиланням.
Наявність всіх дозволів на регулярні маршрути в системі єЧерга дозволить перевізнику обирати під час постановки в чергу той дозвіл, за яким виконуватиметься рейс. Таким чином, система верифікуватиме виконання маршруту. У разі відсутності інформації про дозволи виконати рейс буде неможливо.
Головна мета таких змін – отримати актуальну інформацію про маршрути, які виконуються. Саме на основі цих даних розробляється слотування для кожного пункту пропуску для ліквідації черг на кордонах з автобусів та забезпечення вчасного прибуття пасажирів до кінцевої точки.
Важливо, що перетинати кордон можливо лише через ті пункти пропуску, які вказані у дозволі на маршрут. Нагадуємо пасажирським перевізникам, що якщо ви зареєструвались в онлайн-черзі, варто приїздити до пункту пропуску у передбачений маршрутом час.
Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою та Державною прикордонною службою України за підтримки USAID /UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.