
За календарем ДПС, 30 липня є граничним терміном сплати податкових зобов’язань за такими податками:
- акцизного податку за червень 2025 року;
- податку на додану вартість за червень 2025 року;
- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за червень 2025 року;
- військового збору з нарахованого за червень 2025 року доходу у вигляді процентів на поточний або депозитний банківський рахунок; процентів на вклади члена кредитної спілки;
- єдиного податку четвертої групи за ІІ квартал 2025 року
- податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за червень 2025 року;
- податку на доходи фізичних осіб із загальної суми доходів у вигляді процентів, нарахованих за червень 2025 року на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків, ощадних (депозитних) сертифікатів, вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці
- плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за червень 2025 року;
- рентної плати за червень 2025 року:
- користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
- користування радіочастотним ресурсом України;
- транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.
- дивідендів на державну частку за 2024 рік господарськими товариствами, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків акцій (часток) належать державі, які зобов’язані складати та подавати консолідовану фінансову звітність відповідно до закону.
Податковий календар на 30 липня 2025 року можна подивитися також і на нашому сайті за посиланням.
Податковий календар на весь місяць, а також актуальна база бланків звітності, договорів, типових форм, заяв і первинних документів (усього понад 900 бланків та типових форм) – на нашому сайті у розділі бланків.
Нагадаємо, що, попри війну, з 27.05.2022 р. платники податків повинні повноцінно виконувати свої податкові обов’язки, зокрема зі сплати податків та зборів, подання звітності, реєстрації ПН, АН, РК тощо (пп. 69.9 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).
Водночас платників податків, які не мають такої можливості, звільнено від відповідальності, передбаченої ПКУ, за умови виконання ними податкових обов’язків протягом 6 місяців після припинення або скасування воєнного стану або протягом 60 к. дн. з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення таких можливостей (пп. 69.1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ).
Але тим, хто бажає скористатися такою пільгою, треба подати до ДПС заяву разом з документами, що підтверджують неможливість виконання податкових обов'язків. Порядок підтвердження можливості чи неможливості виконання платником податків обов'язків, визначених у пп. 69.1 підр. 10 розд. XX ПКУ, та перелік підтвердних документів встановлений наказом Мінфіну від 29.07.2022 №225.