Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Підприємець-загальносистемник в разі отримання збитку ставить в майновій декларації прочерк

ДФСУ роз'яснила заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи з від'ємним значенням, якщо підприємець за результатами госпдіяльності отримує збиток

У ГФСУ спросили, заполняется ли графа 8 раздела І приложения Ф4 к налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах с отрицательным значением, если ФЛП по результатам хозяйственной деятельности получает убыток.

Налоговики напомнили, что в графе 8 указывается сумма чистого налогооблагаемого дохода, которая рассчитывается по формуле: графа 4 "Сумма полученного дохода" - графа 5 "Стоимость приобретенных товарно-материальных ценностей, которые реализованы или использованы в производстве продукции" - графа 6 "Расходы на оплату труда и начисления на заработную плату" - графа 7 "Прочие расходы, включая стоимость выполненных работ, оказанных услуг".

Если физическое лицо-общесистемщик по результатам хозяйственной деятельности получило убыток, то графа 8 разд. І приложения к декларации Ф4 прочеркивается.

Джерело
Бухгалтер.ua
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Доходи , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?