Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Кабмін планує в липні схвалити законопроект щодо адміністрування податків

Володимир Гройсман повідомив, що Уряд у липні планує схвалити і направити в Раду законопроект щодо вдосконалення системи адміністрування податків

Про це Прем`єр-міністр України заявив сьогодні, 13 липня, відкриваючи засідання Уряду.

"Я очікую, що в липні Міністерство фінансів внесе пропозиції у вигляді законопроекту, які ми зможемо ухвалити на засіданні Уряду і направити до Парламенту для подальшого опрацювання і підтримки для того, щоб ми змогли підтримати бізнес", - зазначив Голова Уряду.

Прем`єр-міністр повідомив, що учора зустрівся із робочою групою за участі Міністерства фінансів України, профільного Комітету Верховної Ради України, віце-прем'єр-міністрів, на якій були обговорені зміни, яких очікує бізнес в адмініструванні податків.

"Це ж треба зробити спочатку недолугу систему адміністрування, щоб завжди було за що зачепитися, за якісь порушення, і нараховувати якісь нечувані штрафи", - зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, є розуміння того, який формат може буде сприйнятий, щоб змінити систему в адмініструванні в кращий бік із бізнесом.

Нагадаємо, що на початку тижня у Мінфіні повідомили, що працюють над проектом закону, спрямованим на спрощення адміністрування податкової системи, і планують розглянути податкову реформу восени. Докладніше >>>

Що потрібно, аби на відміну від попередніх, нова податкова реформа стала успішною для України? -  розповіла нардеп Оксана Продан>>

Читайте також: Нова податкова реформа: все по 20, але не так.

Усі новини на тему >>

Джерело
КМУ
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
ПКУ , Законопроекти , Податкова реформа

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?