• Посилання скопійовано

Скільки податків сплачено до бюджету платниками за січень – травень?

За оперативними даними, надходження (сальдо) до зведеного бюджету у січні – травні 2024 року за платежами, що контролюються ДПС, становлять 652,1 млрд грн

Скільки податків сплачено до бюджету платниками за січень – травень?

ДПСУ розповідає, що платники податків продовжують сумлінно підтримувати державу сплаченими податками. Завдяки їхній активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

За оперативними даними, надходження (сальдо) до зведеного бюджету у січні – травні 2024 року за платежами, що контролюються ДПС, становлять 652,1 млрд грн. До державного бюджету надійшло 482,4 млрд грн, до місцевих бюджетів – 169,7 млрд гривень.

Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у січні – травні 2024 року становили 440,5 млрд грн. Показники розпису Міністерства фінансів України за доходами загального фонду державного бюджету виконано на 111,3 відс. При цьому на рахунки платників відшкодовано 57,3 млрд грн ПДВ.

У розрізі податків показники розпису Міністерства фінансів України перевиконано з податку на прибуток підприємств – у 1,5 раза (+44,5 млрд грн), податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – на 2,7 відс. (+2,9 млрд грн), податку та збору на доходи фізичних осіб – на 3,6 відс. (+2,7 млрд грн), акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – на 5 відс. (+2,2 млрд грн).

У розрізі основних платежів у січні – травні 2024 року приріст порівняно з аналогічним періодом минулого року становить з податку на прибуток підприємств – у 2,2 раза (+76,4 млрд грн), податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – в 1,6 раза (+41,7 млрд грн), податку та збору на доходи фізичних осіб – 21,5 відс. (+14,0 млрд грн), акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – 13,8 відс. (+5,7 млрд гривень).

Надходження (сальдо) до зведеного бюджету у травні 2024 року за платежами, що контролюються ДПС, становлять 147,3 млрд грн, у т. ч. до державного бюджету – 109,5 млрд грн, до місцевих бюджетів – 37,8 млрд гривень.

Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у травні 2024 року становили 100 млрд грн. Перевиконання показників розпису Міністерства фінансів України за доходами загального фонду державного бюджету становить 6,9 відс., додаткові надходження до бюджету становлять 6,4 млрд грн. Платникам на рахунки відшкодовано 12,7 млрд грн ПДВ.

У повному обсязі виконано показники розпису Міністерства фінансів України з податку на прибуток – 114,1 відс. (+5,2 млрд грн), податку та збору на доходи фізичних осіб – 105,3 відс. (+0,9 млрд грн), акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – 102,8 відс. (+0,3 млрд грн).

У розрізі основних платежів у травні 2024 року приріст порівняно з травнем 2023 року становить з податку на прибуток – у 1,5 раза (+13,5 млрд грн), податку та збору на доходи фізичних осіб – 23,5 відс. (+3,3 млрд грн), податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – 16,8 відс. (+2,9 млрд грн), акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – 20,7 відс. (+2,0 млрд грн), рентної плати за користування надрами загальнодержавного значення – 19,6 відс. (+0,9 млрд грн).

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»