• Посилання скопійовано

Як у звіті за ф. №1-ОП та ВП зазначати залишки власної продукції?

При відображенні інформації про залишки придбаної продукції/товару, що зберігається у власних місцях зберігання (власних складах), у графі 1 розділу IV зазначається індивідуальний номер такого місця зберігання продукції

Як у звіті за ф. №1-ОП та ВП зазначати залишки власної продукції?

ДПС у Дніпропетровській області інформує, що форму №1-ОП «Звіт про обсяги обігу (у тому числі імпорту та експорту) спирту (у тому числі біоетанолу), спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах» (далі – Звіт №1-ОП) та Порядок заповнення форми №1-ОП «Звіт про обсяги обігу (у тому числі імпорту та експорту) спирту (у тому числі біоетанолу), спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах» (далі – Порядок заповнення Звіту №1-ОП) затверджено наказом Мінфіну від 18.06.2024 №296 із змінами і доповненнями (далі – наказ №296).

Відповідно до форми Звіту №1-ОП та Порядку заповнення Звіту №1-ОП у розділі IV «Залишок продукції/товарів на кінець звітного місяця» (далі – Розділ IV) Звіту №1-ОП суб’єкт господарювання зазначає показники щодо всіх залишків продукції/товарів, в тому числі отриманих та/або переданих на відповідальне зберігання. Відповідно до п. 2 розділу IV Порядку заповнення Звіту №1-ОП при заповненні у розділі IV Звіту №1-ОП графи 2 та 3 «Ознака передачі/отримання на відповідальне зберігання» заповнюються лише за наявності такої ознаки – передачі / отримання.

Водночас Порядок заповнення Звіту №1-ОП не містить винятків для заповнення інформації щодо залишків придбаної продукції/товару, які мають заповнюватися окремими рядками.

При цьому при відображенні у розділі IV Звіту №1-ОП інформації про залишки придбаної продукції/товару, що зберігається у власних місцях зберігання (власних складах):

  • у графі 1 розділу IV зазначається індивідуальний номер такого місця зберігання продукції/товару відповідно до Єдиного державного реєстру місць зберігання, та місця здійснення діяльності. Окремими рядками здійснюється зазначення обсягу одного коду продукції/товару, облік яких ведеться одночасно у різних одиницях виміру;
  • графи 2 та 3 – не заповнюються;
  • у графах 4 – 6 зазначаються відповідно код, одиниця виміру та вид продукції / товару згідно з Кодами, одиницями виміру та видами продукції/товару, затвердженими наказом №296;
  • у графі 7 зазначається кількість обсягу залишку продукції / товару на кінець звітного місяця у такому місці зберігання.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Оподаткування/Акцизи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Акцизи»