Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Наявність пільги зі сплати податку на нерухомість залежить від виду обраної діяльності

ДФСУ зазначила, що пільга, встановлена для промислової нерухомості, напряму залежить від того, чи здійснює платник податку промислову діяльність

ДФСУ у листі від 09.10.2017 р. №2172/6/99-99-12-02-03-15/ІПК розглянула запит підприємства, яке є власником об’єкта нерухомості та вважає, що на нього поширюється дія пп. "є" п. 266.2.2 ПКУ.

Нагадаємо, що згідно з цим підпунктом не є об’єктом оподаткування будівлі промисловості, зокрема, виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств.

ДФС зазначила, що оскільки зареєстровані види господарської діяльності, що провадяться підприємством належать за КВЕД 2010 виключно до секції М "Професійна, наукова та технічна діяльність", що об’єднує непромислові види діяльності, то немає підстав для застосування передбаченої ПКУ податкової преференції для промислових підприємств в частині оподаткування виробничих корпусів, цехів та складів промислових підприємств.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Пільги , Нерухомість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?