• Посилання скопійовано

Як визначається база справляння турзбору у разі погодинного розміщення осіб?

У разі погодинного розміщення турзбір розраховується для кожного проживаючого (платника збору) з базою оподаткування – одна доба

Як визначається база справляння турзбору у разі погодинного розміщення осіб?

ДПС у м. Києві повідомляє, що базою справляння туристичного збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення  у  місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ (пп. 268.4.1 ПКУ).

Ставка Збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ (пп. 268.3.1 ПКУ).

Звертаємо увагу, що ПКУ не передбачає іншого періоду проживання, ніж доба.

У разі погодинного розміщення Збір розраховується для кожного проживаючого (платника Збору) з базою оподаткування – одна доба.

Джерело: ДПС у м. Києві

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»