• Посилання скопійовано

Нюанси визначення МПЗ юрособами: розʼяснення від ДПС

У матеріалі висвітлено найбільш актуальні практичні ситуації, що виникають під час визначення мінімального податкового зобов’язання платниками-юрособами

Нюанси визначення МПЗ юрособами: розʼяснення від ДПС

Державна податкова служба України підготувала запитання-відповіді з мінімального податкового зобов’язання для платників податків – юридичних осіб.

У матеріалі висвітлено найбільш актуальні практичні ситуації, що виникають під час визначення мінімального податкового зобов’язання, в тому числі щодо:

  • врахування сплачених податків на зменшення такого зобов’язання;
  • податкових наслідків автоматичного повернення платника єдиного податку четвертої групи зі спрощеної системи оподаткування з особливостями оподаткування;
  • подання уточнюючих декларацій та заповнення розрахунку загального мінімального податкового зобов’язання (Додатка 3) до податкової звітної декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Звертаємо увагу, що для комунікації з платниками податків – юридичними особами ДПС надавалися запитання-відповіді з цієї тематики, які можна знайти на вебпорталі ДПС за посиланням.

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»