• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

За виправлення відомостей у формі №1-ДФ штрафні санкції не застосовуються

Вилучено з «Моїх новин»

Якщо працедавець виявить факти не нарахування, неутримання та несплати ПДФО, і під час річного перерахунку внесе відповідні зміни у звітність, то податківці теж не мають законодавчих підстав застосовувати штрафні санкції

За виправлення відомостей у формі №1-ДФ штрафні санкції не застосовуються

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

За допущену помилку у звітності форми №1-ДФ штрафні санкції не застосовуються, - звертають увагу роботодавців у Головному управлінні Міндоходів у Волинській області.

Однак, допущена помилка у вказаній звітності, зокрема щодо кількості штатних працівників, чи тих хто працює за цивільно-правовими угодами, підлягає обов’язковому виправленню.

Лише за цієї умови фахівці органів доходів і зборів вправі керуватися  п.119.2 ПКУ і не нараховувати штраф.

Якщо  працедавець виявить факти не нарахування, неутримання та несплати ПДФО, і під час річного перерахунку внесе відповідні зміни у звітність, то фахівці органів доходів і зборів теж не мають законодавчих підстав застосовувати штрафні санкції.

Нагадуємо, що річний перерахунок здійснюється відповідно до п.169.4 ПКУ.

Довідково: вказані зміни внесенні Законом України від  24.10.2013 року №657-VII.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДФС у Волинській обл.

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»