• Посилання скопійовано

Податкова соцпільга не застосовується до середнього заробітку мобілізованих

Якщо мобілізований працівник отримує зарплату та грошове чи майнове забезпечення військовослужбовця, підприємець - роботодавець не має право на застосування податкової соціальної пільги

Податкова соцпільга не застосовується до середнього заробітку мобілізованих

ДФСУ в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 103.08.01) зазначила, що податкова соціальна пільга не може бути застосована до заробітної плати, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді грошового чи майнового (речового) забезпечення військовослужбовців, що виплачуються з бюджету.

Військова служба за призовом під час мобілізації на особливий період є одним із видів військової служби. А держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Таким чином, якщо мобілізований працівник отримує зарплату (середній заробіток) та одночасно грошове чи майнове (речове) забезпечення військовослужбовця, фізична особа – підприємець, як роботодавець під час нарахування зароплати такому працівнику не має право на застосування податкової соціальної пільги.

На підставі: Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»