Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Коли декларація про майновий стан і доходи не подається?

Податківці розповіли, у яких випадках декларація про майновий стан і доходи не подається

ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до п. 179.2 ПКУ обов’язок платника ПДФО щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:

  • від податкових агентів, які згідно з IV розділом ПКУ не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
  • виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених IV розділом ПКУ;
  • від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до IV розділу ПКУ;
  • у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до цього розділу оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п.174.3 ПКУ.

***

Читайте також:  Граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у декларації про доходи за 2017 рік

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
Звітність , ПДФО , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 22

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?