• Посилання скопійовано

В який строк повертають кошти внаслідок застосування права на податкову знижку?

Податківці навели термін повернення коштів внаслідок застосування права на податкову знижку

В який строк повертають кошти внаслідок застосування права на податкову знижку?

До Головного управління ДПС у Харківській області надходять запити від громадян стосовно термінів повернення коштів – податкової знижки за певними витратами.

Наводимо відповідь згідно із чинним законодавством.

Так, відповідно до п. 179.8 ПКУ сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

Нагадаємо, що декларацію про свої доходи для отримання податкової знижки за певними витратами минулого року, громадянин має право подати протягом усього 2021 року. Зробити це можна як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Джерело: ДПС у Харківській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»