Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Податкові накладні складені до 1 січня: як реалізувати право на податковий кредит?

Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до податкового кредиту, можуть реалізувати таке своє право шляхом подання уточнюючих розрахунків

ДФСУ у листі від 17.02.2015 р. № 5292/7/99-99-19-03-02-17З зазначила, що всі податкові накладні, складені в звітних податкових періодах 2014 року, могли бути включені до податкового кредиту (далі - ПК) не пізніше грудня 2014 року.

Платники, які не включили податкові накладні, складені до 1 січня 2015 року, до ПК відповідних періодів, можуть реалізувати таке своє право шляхом подання уточнюючих розрахунків. Це стосується податкових накладних як в електронному, так і паперовому вигляді, як зареєстрованих в ЄРПН, так і тих, що за правилами, діючими до цієї дати, не підлягали реєстрації.

До уточнюючих розрахунків, які подаються з метою включення до складу ПК таких податкових накладних, не можуть бути включені податкові накладні з датою складання до 1 січня 2014 року (винятком є лише податкові накладні, які включаються за фактом оплати платниками податку, які формують податковий кредит за касовим методом).

 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Податкова накладна , Податковий кредит

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?