ДФС про періодичність складання зведених податкових накладних
Чи може платник ПДВ при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що мають безперервний або ритмічний характер не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду складати декілька зведених податкових накладних? Консультує ДФС

ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 101.17) зазначила, що періодичність складання зведених податкових накладних протягом звітного (податкового) періоду на одного контрагента – покупця може бути передбачена у цивільно – правовому договорі з таким покупцем.
Протягом звітного (податкового) періоду платник податку – постачальник має право:
- на складання однієї зведеної податкової накладної, яка складається не пізніше останнього дня такого періоду,
- або двох та більше зведених податкових накладних, виходячи із умов передбачених у цивільно– правовому договорі.
****
Читайте також аналітику від Дт-Кт:
- ПДВ-новації 2017 року: аналізуємо зміни
- Податкові накладні та розрахунки коригування: що змінюється у 2017 році?
- Коди на товари та послуги в податкових накладних у 2017 році: зазначаємо правильно
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.