Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Новий порядок ведення ЄРПН - в проекті від ДФСУ

ДФСУ оприлюднила проект змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних

Проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» (завантажитирозроблено ДФСУ відповідно до вимог Закону № 1797-VIII.

Проектом передбачається визначення механізму внесення відомостей, що містяться у податковій накладній (ПН) або розрахунку коригування до податкової накладної (РК), до ЄРПН та процес реєстрації, зупинки або відмови в реєстрації ПН/РК в ЄРПН відповідно до вимог, визначених у статті 201 ПКУ.

Нагадаємо, статтю 201 ПКУ доповнено новим пунктом 201.16, яким передбачено, що реєстрація ПН/РК в ЄРПН може бути зупинена у разі відповідності ПН/РК сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Також, відповідно до п. 200-1.9 ПКУ платнику податку надано право реєструвати ПН/РК в ЄРПН на суму податку, що дорівнює значенню показника ∑Перевищ, зменшеного на суму задекларованих до сплати податкових зобов’язань за періоди, починаючи з 1 липня 2015 року (включаючи податкові зобов’язання, які були сплачені платником податку, та податкові зобов’язання, які не були сплачені платником податку) та збільшеного на значення показника ∑ПопРах незалежно від значення показника ∑Накл , визначеного відповідно до п.  200-1.3 ПКУ.

З огляду на це й виникла необхідність внесення змін у чинний Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246.

Завантажити проект
Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних >>

 

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця від дати оприлюднення проекту постанови на адресу розробника:

  • поштову – 04655, МПС, м. Київ-53, Львівська площа, буд. 8, Державна фіскальна служба України, Департамент обслуговування платників;
  • електронну – a.plyse[email protected]

***

Нагадуємо також, що нещодавно оприлюднені проекти нових форм податкової накладної та декларації з ПДВ, про що докладніше тут>>

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі