Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Зазначили неправильний код ставки ПДВ: як виправити помилку в ПН?

Як в ПН виправити помилку, якщо при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою, складено ПН на операції, які оподатковуються за ставкою 7% або навпаки (нарахування повинно було відбутися за ставкою 20%, а платник нарахував 7%) при умові, що в ПЗ операція відображена правильно?

Податківці у 101.15 «ЗІР» зазначають, що якщо платник податку при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою, складав податкову накладну на операції з постачання товарів/послуг, які оподатковуються за стакою 7%, то з метою виправлення помилки у податковій накладній платник податку повинен скласти розрахунок коригування до податкової накладної, у якому у полі «Дата складання» вказати дату, на яку було виявлено помилку, зазначити причину коригування «Зміна номенклатури» та у табличній частині зі знаком «-» вказати обсяг операцій з постачання товарів/послуг, що був зазначений за ставкою 7%, та зі знаком «+» зазначити обсяг операцій, що підлягає оподаткуванню за ставкою 20%.

Якщо у податковій накладній було відображено обсяг операцій з постачання товарів/послуг, що підлягає оподаткованню за ставкою 20%, відобразити такий обсяг зі знаком «-», та зі знаком «+» зазначити обсяг операцій, що підлягає оподаткуванню за ставкою 7%.

В обох випадках у полі «Код ставки» має бути вказана відповідна ставка податку, а у розділі «А» має бути заповнений рядок, який відповідає правильній ставці податку.

***

Читайте також:

Усі новини на тему>>

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова консультація , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?