• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Уряд ввів безумовну реєстрацію окремих ПН та РК до кінця воєнного стану

Вилучено з «Моїх новин»

Для окремих сільгоспвиробників та виробників продуктів харчування ввели безумовну реєстрацію ПН та РК. Детально про це далі

Уряд ввів безумовну реєстрацію окремих ПН та РК до кінця воєнного стану

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Уряд постановою від 28.02.2022 р. №168 затвердив зміни до Порядку реєстрації ПН та РК. Зокрема, викладено у новій редакції п. 3.

Так, у податковій накладній/розрахунку коригування відображені виключно операції з продукцією/товарами, що підпадають під визначення груп 1-24 УКТЗЕД (крім підакцизних товарів), за умови, що такі накладна/розрахунок складені платником податку, який належить до мікропідприємства або малого підприємства відповідно до частини другої статті 2 Закону N996 та основним видом діяльності якого є хоча б один з таких видів економічної діяльності відповідно до КВЕД:

  • вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (01.11);
  • вирощування рису (01.12);
  • вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів (01.13);
  • вирощування винограду (01.21);
  • вирощування зерняткових і кісточкових фруктів (01.24);
  • вирощування ягід, горіхів та інших фруктів (01.25);
  • відтворення рослин (01.30);
  • розведення великої рогатої худоби молочних порід (01.41);
  • розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів (01.42);
  • розведення овець і кіз (01.45);
  • розведення свиней (01.46);
  • розведення свійської птиці (01.47);
  • морське рибальство (03.11);
  • прісноводне рибальство (03.12);
  • морське рибництво (аквакультура) (03.21);
  • прісноводне рибництво (аквакультура) (03.22);
  • виробництво м'яса (10.11);
  • виробництво м'яса свійської птиці (10.12);
  • виробництво м'ясних продуктів (10.13);
  • перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків (10.20);
  • виробництво фруктових і овочевих соків (10.32);
  • виробництво олії та тваринних жирів (10.41);
  • виробництво маргарину і подібних харчових жирів (10.42);
  • перероблення молока, виробництво масла та сиру (10.51);
  • виробництво продуктів борошномельно-круп'яної промисловості (10.61);
  • виробництво хліба та хлібобулочних виробів, виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання (10.71);
  • виробництво сухарів і сухого печива, виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання (10.72);
  • виробництво макаронних виробів і подібних борошняних виробів (10.73);
  • виробництво цукру (10.81);
  • виробництво какао, шоколаду та цукрових кондитерських виробів (10.82);
  • виробництво чаю та кави (10.83);
  • виробництво прянощів і приправ (10.84);
  • виробництво готової їжі та страв (10.85);
  • виробництво дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів (10.86);
  • виробництво інших харчових продуктів, не віднесених до інших угрупувань (10.89);
  • виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах (10.91);
  • виробництво безалкогольних напоїв, виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки (11.07).

Увага! Але ознаки безумовної реєстрації, зазначені у цьому підпункті, застосовуються протягом періоду дії воєнного стану, введеного відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. №64 “Про введення воєнного стану в Україні”. Тобто протягом 30 днів з 24 лютого.

А найбільша спільнота бухгалтерів в Україні – у нашій групі на Facebook

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»