• Посилання скопійовано

Ситуація з блокуванням ПН та РК стабілізувалася, — Гетманцев

На думку Гетманцева, ситуація з блокуванням податкових накладних стабілізувалася, і це є результатом спільної з Комітетом девʼятимісячної роботи

Ситуація з блокуванням ПН та РК стабілізувалася, — Гетманцев

Спочатку нагадаємо, що стосовно того, якою насправді є ситуація з блокуванням податкових накладних, а також з окремих питань роботи СМКОР  Н. Южаніна вкотре офіційно зверталася до ДПС.

Згідно з відповіддю, станом  на 01.07.2023  ДПС визнала ризиковими 50 636 платників ПДВ, тобто 36% від тих, які подавали ПН/РК на реєстрацію в ЄРПН, і таке співвідношення до минулого місяця не змінилося.

І тоді на звернення Н. Южаніної щодо надання інформації про термін перебування платників у переліку ризикових (до 30 днів, до 90 днів, до 180 днів, понад 180 днів) ДПС повідомила, що ДПС не здійснює облік терміну перебування платників у переліку ризикових. Про це ми писали тут.

А наразі зі своєю статистикою висловився Гетманцев у своєму Телеграм-каналі після зустрічі щодо блокування податкових накладних та роботи СМКОР з бізнес-омбудсменом, Мінфіном та ДПС.

За позицією Гетманцева, ситуація з блокуванням податкових накладних стабілізувалася. Це є результатом  спільної з Комітетом девʼятимісячної роботи. 

Під час зустрічі окрему увагу звернули на необхідність популяризації серед платників можливості оскарження рішень регіональних комісій до центрального апарату ДПС. Наразі платники не користуються повною мірою механізмом попри його ефективність.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»