• Посилання скопійовано

За січень - лютий 2024 року сума упередженого схемного ПДВ становить 6,2 млрд грн, – Гетманцев

За січень - лютий 2024 року загалом було заблоковано 0,75% ПН від загальної кількості поданих на реєстрацію; сума упередженого схемного ПДВ становить 6,2 млрд грн

За січень - лютий 2024 року сума упередженого схемного ПДВ становить 6,2 млрд грн, – Гетманцев

За січень - лютий цього року загалом було заблоковано 0,75% податкових накладних від загальної кількості поданих на реєстрацію; сума упередженого схемного ПДВ становить 6,2 млрд грн. Про це вказав Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

«Адептам церкви неефективності блокування податкових накладних, «бо 90% все одно розблоковується», зранку в пʼятницю буде цікаво дізнатися, що за січень - лютий цього року загалом було заблоковано 0,75% податкових накладних від загальної кількості поданих на реєстрацію», – йдеться в його повідомленні.

Гетманцев у пості зауважив, що із заблокованих накладних було розблоковано 34,5%, з яких: 

 • 78,2% розблоковано за рішенням комісій, 
 • 17,5% автоматично розблоковано після виведення платників з ризиків,
 • 4,3% автоматично.

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»

 • Як розблокувати ПН/РК: правила і поради
  Враховуючи останні зміни щодо оскарження реєстрації ПН/РК в ЄРПН, варто нагадати про важливі моменти взаємодії з податковими органами та використання механізмів з розблокування, наведених у ПКУ, із зразками документів та порадами
  Сьогодні 07:051 3561
 • На яку суму БЕБ запобігло незаконному відшкодуванню ПДВ за І квартал?
  Загалом за І квартал 2024 року аналітики БЕБ надіслали 210 рекомендацій до державних органів та розпорядників державних коштів щодо недопущення втрат бюджетних коштів. Частина з них стосувалась незаконного відшкодування ПДВ на суму 575 млн грн
  22.04.202434
 • Як сплачувати штраф з ПДВ: з СЕА ПДВ чи з рахунку банку?
  Сплата до бюджету узгоджених ПЗ з ПДВ, задекларованих у поданій звітності з ПДВ, здійснюється з рахунку у СЕА ПДВ платника, а сплата штрафних санкцій – з рахунку у банку або небанківському надавачу платіжних послуг до відповідного бюджету
  22.04.2024163
 • Підприємство продає БПЛА: які наслідки з ПДВ?
  Підприємство виготовляє і продає дрони іншим суб’єктам господарювання. Складові запчастини придбаваються у вітчизняних постачальників. Як скористатися пільгою щодо звільнення від оподаткування ПДВ за пп. 5 п. 32 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ?
  22.04.202451
 • Чи обовʼязково мати витяг з Реєстру платників ПДВ?
  Ви зареєстровані платником ПДВ. Це означає, що дані про вас податківці внесли до Реєстру платників цього податку. Чи обовʼязково отримувати витяг з цього Реєстру?
  19.04.2024169