Сплата авансових внесків платником, який не отримав прибутку
Вилучено з «Моїх новин»
Що відбудеться з авансовими внесками, сплаченими у січні та лютому 2013 року у розмірі 1/9 нарахованої до сплати суми податку на прибуток за 9 місяців 2012 року платником, який за підсумками 2012 року не отримав прибутку або отримав збиток?
21.02.20131 899
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
Відповідь: Узагальнюючою податковою консультацією щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток та сплати податку у 2013 році, затвердженою наказом ДПС України від 21.12.2012 №1171, визначено, що такі авансові внески будуть враховані у зменшення податкових зобов’язань з податку на прибуток у декларації за 2013 рік.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
Прибутки підприємств зросли на 5,1% у порівнянні із 2024 роком, водночас збитки зросли на 7,2% . Отже, в 2025 році темпи зростання прибутків та збитків практично зрівнялися, що свідчить про сповільнення економіки
За словами Гетманцева, держава дає можливість банкам заробити додаткові кошти без ризиків і не внаслідок їхньої класичної діяльності з кредитування, тому пропонується забрати частину цих прибутків для фінансування армії
Підприємство має дебіторську заборгованість за покупцями на тимчасово окупованій території. Станом на дату річного балансу 31.12.2025 створили резерв сумнівних боргів. Чи правильно це? Як це вплине на оподаткування податком на прибуток у 2026 році?
Проектом закону №15262 пропонується продовжити на 2027 рік застосування для банків підвищеної ставки податку на прибуток у розмірі 50% з одночасною забороною зменшувати фінансовий результат до оподаткування на суму збитків минулих періодів
Платник податку, який протягом року перейшов зі спрощеної системи на загальну, при сукупному доході за попередній рік понад 40 млн грн (враховуючи період на єдиному податку) зобов'язаний звітувати щоквартально, навіть якщо дохід на загальній системі менший
Звільнення за пп. 4 п. 297.1 ПКУ поширюється на земділянки, що використовуються платниками ЄП 1 – 3 груп для провадження госпдіяльності, тож воно можливе після введення об’єктів в експлуатацію, та за умови використання їх у госпдіяльності
На підприємстві працівник обіймає посаду бухгалтера та одночасно призначається директором ТОВ без звільнення з посади бухгалтера. Як правильно оформити кадрові документи і який запис внести до трудової книжки: про переведення, призначення чи суміщення посад?
При прийомі на роботу працівник повинен надати відомості про трудову діяльність. Які саме довідки або витяги необхідно сформувати працівнику на вебпорталі Пенсійного фонду України та надати роботодавцю під час працевлаштування?
Управитель діє від свого імені, але в інтересах власника, управляючи майном і отримуючи за це винагороду. Установник, який фактично є власником майна, переданого в управління, є відповідальним за сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
Підприємство надає в оренду власне приміщення та окремо виставляє орендарям рахунки на відшкодування вартості електроенергії, газу й вивезення сміття. Як правильно документально оформлювати та відображати в бухгалтерському обліку компенсацію комунальних послуг?