ДФСУ у листі від 07.04.2017 р. №7308/6/99-99-15-02-02-15 нагадує, що при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток в умовах дії ПКУ до 01.01.2015 р., платник податку має право включити до складу витрат на збут витрати на утримання власного транспортного засобу працівника, який використовується у господарській діяльності такого платника в цілях транспортування товарів (у тому числі використане пальне, витрати для списання якого обмежуються встановленими нормами). Проте за умови укладення з працівником належним чином оформленого договору оренди транспортного засобу.
Починаючи з 01.01.2015 р., відповідно до положень пп. 134.1.1 ПКУ об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до НП(С)БО та МСФЗ, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III ПКУ.
Розділом III ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці з придбання ПММ, якими заправляються власні автомобілі працівників під час виконання ними трудових обов’язків.