Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Уряд встановив з 1 квітня доплати до пенсії через коронавірус

З 1 квітня щомісячна виплата в розмірі до 500 грн встановлена для пенсіонерів, які старші 80 років, та разова допомога у сумі 1000 грн всім іншим пенсіонерам

За інформацією прем'єр-міністра з його сторінки Facebook сьогодні Уряд на засіданні підтримав соціальні ініціативи Президента, що спрямовані на захист пенсіонерів та інших вразливих верств населення у зв’язку з глобальною кризою, спричиненої поширенням COVID-19.

Це три ключові пункти, які вимагають нашого швидкого реагування:

  1. Встановлення з 1 квітня щомісячної виплати в розмірі до 500 грн пенсіонерам, що старші 80 років і розмір пенсії яких не перевищує 9 205 грн.
  2. Визначення порядку виплати разової допомоги у сумі 1000 грн для пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує 5000 грн, а також деяким вразливим категоріям осіб.
  3. Проведення індексації пенсій з травня на 11%. Середній розмір підвищення становитиме 260 грн.

Ініціативи потребують ухвалення змін до бюджету, який ми наразі доопрацьовуємо разом із народними депутатами. Пенсіонери та малозахищенні особи перш за всіх потребують допомоги. Тому очікуємо наступного тижня підтримки бюджету Верховною Радою, щоб розпочати виплату разової допомоги вже у квітні.

Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсія , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 16

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +