Головна Усі новини Суспільство і життя Авто

В Україні планують запровадити нові правила перевезення

Використати географічне розташування України планують запровадженням нових правил. Зокрема, хочуть створити законодавство щодо мультимодальних перевезень

«Закон&Бізнес» розповідає, що проект «Про мультимодальні перевезення» (№2685) нині перебуває на розгляді в Комітеті Верховної Ради з питань транспорту та інфрастуктури. Автори документа пропонують розробити нові правила перевезень, які відповідали би світовим стандартам.

Серед нововведень – поява таких понять, як мультимодальне та комбіноване перевезення вантажів. Ідеться також про мультимодальний термінал, документ мультимодального перевезення, оператора та замовника мультимодального перевезення, договір мультимодального перевезення, його істотні умови, права та обов’язки його сторін, основні принципи державного регулювання та державної допомоги в разі такого виду перевезень.

Крім іншого, є намір закріпити право учасників мультимодальних перевезень здійснювати переміщення вантажів на підставі укладення єдиного договору щодо всіх етапів перевезення незалежно від зміни видів транспорту та робити це за одним перевізним документом, щодо якого сторони досягли згоди. Якщо проект підтримає парламент, Україна створить передумови для використання власного географічного розташування. Водночас без побудови доріг європейського рівня цей акт не зможе запрацювати.

Джерело
Закон&Бізнес
Рубрика:
Суспільство і життя / Авто
Теги:
Автотранспорт , Законопроекти , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі