Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Передаєте авто у лізинг: що з транспортним податком?

Податківці вказали, що при переданні автомобіля у лізинг платником транспортного податку є його власник

ДФС у м. Києві повідомляє, що у разі передачі транспортних засобів у фінансовий лізинг (оренду) платником транспортного податку є орендодавець (юридична чи фізична особа – власник легкового автомобіля) щодо транспортних засобів, зареєстрованих в Україні згідно з чинним законодавством. При цьому Декларація з транспортного податку подається за місцем реєстрації об’єкта оподаткування протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а сплата податку здійснюється з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Нагадуємо: об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (пп. 267.2.1 ПКУ).

Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Автотранспорт , Транспортні засоби , Лізинг

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі