
Державне підприємство «Національні інформаційні системи» розповідає, що з 18.11.2025 вносяться зміни до Договору про надання сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у зв’язку з оновленням функціоналу АРІ ДРРП, доопрацьованого на виконання вимог Закону України від 21.08.2025 №4576-IX «Про внесення змін до Цивільного кодексу України та деяких інших законів України щодо особливостей надання відомостей публічних електронних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, та деяких інших публічних електронних реєстрів».
Таким чином, на період дії воєнного стану в Україні та протягом одного року з дня його припинення чи скасування, буде закрито відображення повної адреси та кадастрового номера щодо речових прав та обтяжень на нерухоме майно, яке зареєстроване за юридичною особою у інформації, яка надається фізичним та юридичним особам (крім інформації, що надається банкам на підставі укладеного з технічним адміністратором договору про надання сервісної послуги).
Детальна інформація щодо оновленого функціоналу АРІ ДРРП за посиланням: (Документ з переліком змін АРІ)
У зв’язку з чим оновлено Технічний опис «Прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» та Договір про надання сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (редакція від 18.11.2025) (викладено в новій редакції на сторінці Підприємства за посиланням).
