• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Е-суд не працюватиме 21 лютого через чергові техроботи!

Вилучено з «Моїх новин»

Е-судочинство повідомило, що 21.02.2026 з 10:00 до 15:00 у зв’язку з проведенням оптимізаційних робіт буде тимчасово обмежено роботу Кабінету електронного суду

Е-суд не працюватиме 21 лютого через чергові техроботи!

У зазначений період доступ до сервісу буде тимчасово призупинено, а також зупинено процеси розбору та обміну даними.

Після завершення робіт функціонування сервісу буде відновлено у штатному режимі.

Зауважимо, що ці роботи виконуються вже вдруге за лютий. Про перші - ми писали тут.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»