Головна Усі новини Облік та звітність Автоматизація

Зареєструватися ФОПом можна буде онлайн: експеримент від Уряду

Уряд затвердив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем у автоматичному режимі»

«РБК-Україна» розповідає, що Кабінет міністрів затвердив постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем у автоматичному режимі». ФОПи зможуть зареєструватися онлайн на постійній основі.

Рішення прийнято на засіданні уряду 28 квітня, яке транслювалося на Youtube.

У рамках запропонованого експериментального проекту надається можливість фізичній особі самостійно в автоматичному режимі без участі державного реєстратора зареєструватися підприємцем, пройшовши автентифікацію та подавши заяву на державну реєстрацію програмними засобами.

Після цього заява буде передана до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань для державної реєстрації.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту з квітня 2020 року послуги у сфері державної реєстрації фізичної особи – підприємця за заявами, поданими в електронній формі, надаються через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Порталі Дія». За цей період (з квітня 2020 року по лютий 2021 року) такими послугами скористалися більше 300 тис. осіб, з яких близько 275 тис. – успішно.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Облік та звітність / Автоматизація
Теги:
Електронний документ , Підприємці , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі