• Посилання скопійовано

Повторно сформувати ЕЦП від ДПС можна дистанційно: нагадування від ДПС

Податківці проінформували про можливість дистанційного формування сертифікату електронного цифрового підпису. Важливо зробити це до завершення дії існуючого ЕЦП

Повторно сформувати ЕЦП від ДПС можна дистанційно: нагадування від ДПС

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують про можливість дистанційного формування сертифікату електронного цифрового підпису. Важливо зробити це до завершення дії існуючого ЕЦП.

Відтак, згенерувати нові ключі кваліфікованого електронного підпису чи печатки до закінчення строку чинності кваліфікованих сертифікатів можливо:

  • у представництвах Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України, після подання заяви про зміну статусу кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів та скасування діючих кваліфікованих сертифікатів;
  • дистанційно сформувавши нові кваліфіковані сертифікати за умов незмінності реєстраційних даних (П.І.Б., адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо) та доступності особистого ключа виключно користувачу;
  • за допомогою безкоштовного програмного забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» або скориставшись онлайн сервісом Повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України – www.ca.tax.gov.ua.

Джерело: ДПС у Івано-Франківській області

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»