Важливі теми
  • Скопійовано

Заповнення форми №4 - на прикладі від Дебету-Кредиту

Фахівці ДК пропонують зразок заповнення Реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юрособу, які містяться в ЄДР (форма 4)

Заповнення форми №4 - на прикладі від Дебету-Кредиту

З 3 травня 2015 року діє оновлена форма Реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (Форма 4).

Для полегшення заповнення форми №4 наводимо зразок заповнення:

Завантажити в форматі DOC (word)>>>

Завантажити в форматі PDF >>>

Наведений зразок складений на підставі аналізу як самої форми, так і досвіду осіб, які уже подали її держреєстратору. Проте, враховуючи відсутність чітко встановленого порядку заповнення такої картки, цей зразок має  виключно рекомендаційний характер!

Нагадуємо, що сьогодні очікуємо розгляд законопроекту №2896, яким передбачено відтермінування подання форми №4 на чотири місяці та звуження кола тих, хто має її подавати.

Новини по темі:

 - ФОРМА №4: усе, що вам потрібно знати про подання інформації про бенефіціарів;

 - Подання форми № 4 держреєстратору: роз'яснення Мін'юсту.

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»