Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Коли підприємцеві вперше звітувати за оновленою декларацією єдиного податку - роз'яснює ДФСУ

Податківці роз'яснили, з якої дати буде використовуватися для складання звітності форма декларації платника єдиного податку - фізособи - підприємця в редакції наказу Мінфіну від 17.03.2017 р. № 369

Нагадаємо, що ще 5 травня 2017 року набрав чинності наказу Мінфіну від 17.03.2017 р. № 369, яким внесено зміни, зокрема, до декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця,

Докладніше про зміни ми розповідали тут та в аналітиці тут.

А от щодо набрання чинності податківці висловили свою позицію лише тепер, виклавши її у підкатегорії 107.08 ресурсу "ЗІР". 

Так, на їхню думку, оскільки базовим податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку III групи є календарний квартал, а для платників I та II груп – календарний рік, то оновлена форма декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, буде використовуватись:

  • платниками III групи - для складання звітності за 9 місяців 2017 року починаючи з 01.10.2017 р.,
  • платниками I та II груп - для складання звітності за 2017 рік – з 01.01.2018 р.

При цьому для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, вказана форма декларації буде використовуватись з 01.10.2017 р.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , Єдиний податок , Звітність , Підприємці , Податкова звітність , Податкова консультація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 5

Новини по темі

Консультації по темі