Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Нюанси заповнення додатка 2 до декларації з ПДВ

Податківці нагадали порядок заповнення додатка 2 до декларації з ПДВ "Довідка про суму від'ємного значення звітного (податкового) періоду, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (Д2)"

ДФС у Полтавській області у листі від 11.10.2017 р. №2205/ІПК/16-31-12-01-34 роз'яснила, що при формуванні від'ємного значення на підставі податкового повідомлення-рішення, яким збільшено залишок від'ємного значення, в графі 2 таблиці 1 додатка 2 до декларації з ПДВ зазначається місяць та рік, в якому складено ППР.

Крім того, при заповненні додатка 2 (Д2) доцільно застосовувати принцип хронології формування від'ємного значення, згідно з яким податкові зобов'язання поточного (звітного) періоду зменшуються на суму податкового кредиту у хронологічному порядку його виникнення - від найдавнішого до найновішого.

Більше про заповнення цього додатку податківці розповідали у іншому своєму листі, про який ми писали тут>>

Також про заповнення додатка 2 читайте тут>>

Як виправити помилку в додатку 2 декларації з ПДВ - читайте тут>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФС у Полтавській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , ПДВ , Податкова звітність , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі