Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Декларація з транспортного податку подається до 20 лютого за новою формою

Податківці нагадують, що власникам авто необхідно відзвітувати до 20 лютого за новою формою декларації з транспортного податку, яка діє з 1 січня 2018 року

ДФС у Тернопільській області повідомляє, що з 1 січня 2018 року діє оновлена форма Податкової декларації з транспортного податку (затверджена наказом Мінфіну від 10.04.2015 р. №415).

Нагадаємо, що зміни, внесені до декларації, зумовлені набранням чинності Закону №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», яким змінена редакція пп.267. 2.1 ПКУ у частині визначення об’єкта оподаткування транспортним податком. Зокрема, декларацію доповнено наступними показниками:

  • Міжнародний ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN-код);
  • тип пального.

Податкову декларацію з транспортного податку подають платники транспортного податку – виключно юрособи. Вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування Декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

***

Читайте також: Як сплачувати транспортний податок, якщо «вік» авто досяг п’яти років

Джерело
ДФC у Тернопільській області
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Автотранспорт , Звітність , Транспортні засоби , Декларація , Транспортний податок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?