Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Рада відмовилася скасовувати аудиторську реформу

Нардепи відхилили проект Постанови "Про скасування рішення Верховної Ради України від 21 грудня 2017 року про прийняття в цілому проекту Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність"

Нагадаємо, що 21 грудня 2017 року колектив нардепів ( В. Галасюк, О. Кужель та ін.) зареєстрували у Верховній Раді проект Постанови №6016-д-П "Про скасування рішення Верховної Ради України від 21 грудня 2017 року про прийняття в цілому проекту Закону про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність". Про це ми повідомляли тут, а про ухвалення самого закону ось тут.

Проте за результатами голосування  на засіданні ВРУ 18 січня 2018 року цей документ був відхилений.

Отже, тепер очікуємо на підписання законопроекту №6016-д головою ВРУ А. Парубієм та направлення його на підпис Президенту.

Своєю чергою, Петро Порошенко матиме 15 днів на підписання Закону. Про це повідомимо додатково, стежте за оновленням новин!

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Верховна Рада України
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Аудит , Законопроекти , Фінансова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі