Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Як правильно відображати в декларації з прибутку відомості про нерезидента?

В примітці 1 до додатка ПН декларації з прибутку необхідно зазначати повне найменування нерезидента та його місцезнаходження

Офіс великих платників податків ДПС нагадує, що 10 серпня 2020 року останній день подання звітності, зокрема і декларації з податку на прибуток за І півріччя 2020 року платниками, які звітують з даного податку щоквартально.

Податкова декларація з податку на прибуток складається за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 20.10.2015 р. №897 зі змінами від 14.11.2019 р. №481, що набрали чинності з 20.12.2019 року.

Останні стосувались, зокрема змін у додатку ПН щодо відомостей про нерезидента.

Так, при заповненні рядків «Повне найменування нерезидента» та «Місцезнаходження нерезидента», в примітці 1 до додатка ПН у відповідних рядках необхідно зазначати повне найменування нерезидента, місцезнаходження нерезидента, що зазначені у контракті/договорі.

Також, у разі застосування пільгової ставки податку (при застосуванні міжнародного договору/конвенції) у примітці 4 додатка ПН необхідно  вказати назву договору та норму, за якою застосовується передбачена договором ставка податку (відповідно до ст. 103 ПКУ, щодо порядку застосування міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування).

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
Звітність , Нерезиденти , Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі