• Посилання скопійовано

Нюанси заповнення фізособою заяви про надання довідки про відсутність заборгованості через Е-кабінет

У запропонованій формі заяви cлід заповнювати всі поля заяви, у тому числі поле «Посада для юридичних осіб» (обов'язкове для заповнення). При поданні заяви фізособою у полі «Посада для юридичних осіб» проставляється прочерк

Нюанси заповнення фізособою заяви про надання довідки про відсутність заборгованості через Е-кабінет

Головне управління ДПС у Запорізькій області зазначає, що Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 №733.

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, що надається відповідно до Порядку №733, формується за відсутності у платника за даними інформаційно-телекомунікаційних систем контролюючих органів податкового боргу, та/або недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, та/або іншої заборгованості з платежів (у тому числі розстрочених, відстрочених, реструктуризованих), контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Для отримання Довідки платникові необхідно подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи за формою згідно з додатком 2 до Порядку №733 (абзац перший пункту 3 Порядку №733).

Заява подається платником, зокрема, в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину Електронного кабінету з дотриманням вимог законів України від 22 травня 2003 року №851-IV "Про електронні документи та електронний документообіг" та від 05 жовтня 2017 року №2155-VIII "Про електронні довірчі послуги" (абзац п'ятий пункту 3 Порядку №733).

Порядок функціонування інформаційно-комунікаційної системи "Електронний кабінет" визначається наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 №637 "Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01.08.2017 за №942/30810 (із змінами).

Доступ до приватної частини Електронного кабінету (особистий кабінет), яка є індивідуальною персоніфікованою вебсторінкою користувача, надається після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID), за допомогою Дія Підпис або "хмарного" кваліфікованого електронного підпису.

Меню "Заяви, запити для отримання інформації" приватної частини Електронного кабінету надає платникам можливість створення заяв та запитів для отримання інформації, у тому числі Заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (ідентифікатор форми J/F1300306).

У запропонованій формі Заяви необхідно заповнити відповідні поля такої заяви, у тому числі поле "Посада для юридичних осіб" (обов'язкове для заповнення), підписати та надіслати її до контролюючого органу. 

При поданні Заяви фізичною особою у полі "Посада для юридичних осіб" проставляється прочерк.

Джерело: ДПС у Запорізькій області

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.202512
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202526
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025582
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202594
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202527