• Посилання скопійовано

Як в Е-кабінеті подати декларацію з ЄП 4 групи?

У розділі «Введення звітності» Е-кабінету оберіть: Рік та звітний період, тип форми: «J01 Прибуток», форму: J0103806. У полі «Код ДПІ» вкажіть територіальний орган ДПС, до якого подається декларація, та натисніть «Створити»

Як в Е-кабінеті подати декларацію з ЄП 4 групи?

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків розповідає, що подання податкової звітності юридичними особами – платниками єдиного податку четвертої групи регулюється Податковим кодексом України, зокрема пп. 298.8.1.

Сільськогосподарські товаровиробники зобов’язані щороку, не пізніше 20 лютого поточного року, подавати до контролюючих органів відповідні форми звітності для підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи або для переходу на спрощену систему оподаткування.

Обов’язкові документи:

Загальна податкова декларація з податку на поточний рік – щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок, подається до контролюючого органу за місцезнаходженням платника.

Звітна податкова декларація – подається окремо щодо кожної земельної ділянки до контролюючого органу за місцем її розташування.

Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва – подається юридичними особами як додаток до декларації згідно з формою, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 26.12.2011 №772.

Відомості про наявність земельних ділянок – подаються контролюючим органам за місцем знаходження платника податків та/або за місцем розташування земель.

 

Електронна форма подання

Форму податкової декларації платника ЄП четвертої групи (для юридичних осіб) затверджено наказом Мінфіну від 19.06.2015 №578 (у редакції наказу від 31.01.2025 №57).

Електронні ідентифікатори форм:

Декларація (J0103806)

Додаток 1 – Відомості про земельні ділянки (J0138106)

Додаток 3 – Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання (J0138306)

Розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (J0303310)

Інформацію про всі чинні форми можна знайти у реєстрі електронних форм податкових документів на вебпорталі ДПС:

Електронна звітність – Платникам податків про електронну звітність – Інформаційно-аналітичне забезпечення.

 

Подання звітності через Електронний кабінет

Доступ до Електронного кабінету платника податків здійснюється за посиланням.

Для входу та користування особистим кабінетом необхідно пройти електронну ідентифікацію з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

У режимі «Введення звітності» приватної частини кабінету можна створювати, редагувати, підписувати та подавати податкову звітність.

Алгоритм створення декларації:

У розділі «Введення звітності» оберіть:

Рік та звітний період

Тип форми: «J01 Прибуток»

Форму: J0103806

У полі «Код ДПІ» вкажіть територіальний орган ДПС, до якого подається декларація (за замовчуванням встановлюється орган за місцем основної реєстрації).

Натисніть «Створити» – після чого відкриється шаблон звітності для заповнення.

Додаткові можливості:

У розділі «Допомога» відкритої частини кабінету доступні покрокові інструкції щодо формування та подання звітності в електронному вигляді.

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Звітуємо до ДПС за I квартал 2025 року: коли і як - у статтях від редакції
    12 травня (понеділок) закінчується термін подання звітності за I квартал 2025 р. Зокрема, декларації з податку на прибуток та фінзвітності, декларацій платників ЄП 3 групи, з рентної плати тощо. В окремих аналітичних статтях розглянули нюанси їх подання
    Сьогодні 10:466 5022
  • В який строк ДПС проставляє апостиль на документи?
    Проставлення апостиля, відмову у його проставленні здійснює ДПС у строк до 20 робочих днів з дня отримання ДПС заяви та документів, необхідних для отримання послуги з проставлення апостиля
    Сьогодні 08:2930
  • Внесено зміни до декларації акцизного податку
    Декларацію акцизного податку доповнено новим додатком 1-5 "Розрахунок суми гарантованого податкового зобов'язання з акцизного податку з виробленого на митній території України спирту етилового, біоетанолу"
    Сьогодні 08:1143
  • Чи може ДПС встановити більш тривалий строк для підготовки та надання SAF-T UA?
    Якщо специфіка роботи підприємства та значний обсяг документів (інформації) потребує більшого часу, ніж два робочі дні, для підготовки SAF-T UA, платник податків може завчасно формувати SAF-T UA для дотримання строків, визначених законодавством
    Сьогодні 08:0429
  • Як в Е-кабінеті подати декларацію з ЄП 4 групи?
    У розділі «Введення звітності» Е-кабінету оберіть: Рік та звітний період, тип форми: «J01 Прибуток», форму: J0103806. У полі «Код ДПІ» вкажіть територіальний орган ДПС, до якого подається декларація, та натисніть «Створити»
    Сьогодні 07:5317